Colegiul Tehnic Gh. Asachi Iasi

350COAL258 EUROPEAN258 2017 - 2020. CENTRU DE EVALUARE ECDL. ECO-SCOALA - COLEGIUL TEHNIC GH. ASACHI 2017 - 2019. CENTRU DE EVALUARE SI CERTIFICARE A. COMPETENTELOR PROFESIONALE - informatii pe site. Concurs Stiu si aplic. Simulare bacalaureat martie 2018. Lista posturilor didactice 2018 - 2019. Procedura referitoare la modul de aplicare a conditiilor specifice de ocupare a posturilor didacticecatedrelor vacante. Anunt licitatie inchiriere spatiu. PROBA C - de evaluare a competentelor lingvistice.

OVERVIEW

This domain colegiulasachi.ro presently has an average traffic ranking of zero (the lower the better). We have scanned four pages within the website colegiulasachi.ro and found twelve websites associating themselves with colegiulasachi.ro.

COLEGIULASACHI.RO RANKINGS

This domain colegiulasachi.ro is seeing diverging quantities of traffic all round the year.
Traffic for colegiulasachi.ro

Traffic ranking (by month) for colegiulasachi.ro

Traffic ranking by day of the week for colegiulasachi.ro

Adservio - catalogul scolar electronic

Platforma de management educațional numărul 1. SC Adservio Social Innovation SRL.

EPMagazine Discover your own way to enjoy science at school

Math Science Chemistry Economics Biology News Search. Download now your 2018 EPMagazine calendar. The latest issue 2015-2 is online. Guidelines have been update with the 2017 version.

Alianța Colegiilor Centenare

Scopul nostru îl constituie promovarea calității în învățământul românesc preuniversitar, prin creșterea autorității școlii, ca instituție menită să consacre primatul valorilor intelectuale și morale, necesare bunului cetățean. Str Alexandru cel Bun nr. 163, sector 1, Bucuresti. 1, Zalau, jud. Str Calea Bucovinei, nr. 5, Radauti, jud. 1, Lugoj, jud.

Blog Adservio cea mai puternica aplicatie din educatie

Cea mai puternica aplicatie din educatie.

WHAT DOES COLEGIULASACHI.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of colegiulasachi.ro Mobile Screenshot of colegiulasachi.ro Tablet Screenshot of colegiulasachi.ro

COLEGIULASACHI.RO HOST

We diagnosed that a single page on colegiulasachi.ro took three thousand one hundred and fifty-three milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
193.169.145.4

I observed that this domain is utilizing the Apache operating system.

Colegiul Tehnic Gh. Asachi Iasi

DESCRIPTION

CONTENT

This domain states the following, "ECO-SCOALA - COLEGIUL TEHNIC GH." We observed that the web page also said " CENTRU DE EVALUARE SI CERTIFICARE A." It also stated " COMPETENTELOR PROFESIONALE - informatii pe site. Lista posturilor didactice 2018 - 2019. Procedura referitoare la modul de aplicare a conditiilor specifice de ocupare a posturilor didacticecatedrelor vacante. PROBA C - de evaluare a competentelor lingvistice."

SEEK OTHER WEB SITES

2008 - 2009 Realizare plan LICEU şi SAM.

Home - Colegiul National Aurel Vlaicu Orăștie

Prin excelenţă împlinim visul lui Vlaicu de zbor spre înălţimi. Personal didactic auxiliar si nedidactic. Bine aţi venit la Colegiul Naţional Aurel Vlaicu Orăştie! Fericită e şcoala care îl are, ca patron, pe Aurel Vlaicu! Idealul va fi aici întărit, cultivat şi învrednicit cu înzecite puteri, însufleţind pe elevi şi profesori.

colegiulbanatean colegiulbanatean

Deschiderea festiva a noului an scolar 2017-2018. Efective Elevi An Școlar 2017-2018. Ziua Portilor Deschise Gradinite si Prescolari. Peste 240 de ani de tradiție școlară;. Un loc de frunte între școlile din județ;. Peste 2000 de elevi îndrumați cu profesionalism și dăruire de către 144 de cadre didactice.

Business Homepage

Organizare invatamant de 3 ani. Organizare invatamant de 3 ani.

Colegiul Naţional Ion C. Brătianu Piteşti

Latină, arte şi religie. Latină, arte şi religie. Performanță cu tradiţie și tradiție pentru educație. Unul pentru toţi şi toţi pentru unul. Binecuvântaţi de Dumnezeu în prima zi de școală și ocrotiți în toate celelalte. Spectacol prin teatru, măreție prin artă! Un fapt fără precedent în învăţământul românesc s-a consumat miercuri, 18 iunie 2008, la Colegiul Naţional Sf.